k

If you’d like to try an alternative to classic porcelain, then Tonda is the perfect complement to your home.

Newsletter


Follow us

Search

hakkımızda

+ - biz

Genel merkezi İstanbul’da bulunan firmamızın üretimi Bursa’da 15.000 m2 kapalı alana sahip fabrikamızda gerçekleşmektedir. Viapot, tarihin en eski el sanatı olan kırmızı toprak işlemeciliğini teknoloji ile birleştirip endüstriyel ürünler üretmektedir. Doğada hâlihazırda bulunan hammaddeyi estetik bir şekilde tasarlayıp, kaliteli ürünler haline getirerek müşterilerimizin hizmetine sunmayı hedeflerken, gerek yurdumuzda gerekse dünya pazarında ekonomik ve sağlıklı ürünlerimizle yer almak için çalışmalarımızı yürütmekteyiz.

+ - teknolojimiz

Viapot, sektördeki 10 yıllık bilgi birikimi ve deneyimiyle Bursa’da kurduğu yeni fabrikasıyla sektörde üretim hacmi bakımından lider konuma gelmiştir. Viapot, hammadde, üretim ve pazarlama departmanlarından oluşan tam entegre bir tesistir. Firmamız, tam otomatik makinelerde ve 1280 derecelik fırınlarda üretilen ürünleriyle kalite ve ekonomi açısından yeni bir standart belirlemektedir. Tüm kontrol aşamaları ve AR-GE çalışmaları fabrika laboratuvarımızda, migrasyon, koliform, ağır metal ve dayanıklılık testleri ise düzenli aralıklarla bağımsız laboratuvarlarda gerçekleştirilmektedir.

+ - doğallığımız

Viapot, doğadan gelen ürünleriyle çevreciliği en önemli değerleri arasında kabul etmektedir. Bu doğrultuda üretim sürecimizi; toprağın su ile yoğurulup şekillendirilmesi, ateşle pişirilmesi olarak özetleyebiliriz. Üretimimizin tamamen doğal ve katkısız olması yalnızca doğal çevremizi değil, aynı zamanda insan sağlığını da korumasıyla tercih ettiğimiz bir yöntemdir. Viapot ürünlerinin insan sağlığına zararlı hiçbir madde içermemesi gururla taşıdığımız özelliklerimizden biridir. Ürünlerimizde kullanılan sır %100 doğal malzemelerden üretilmektedir.

Kalite Belgelerimiz

Ürünlerimizle tanışmak için tıklayın.

You don't have permission to register