k

If you’d like to try an alternative to classic porcelain, then Tonda is the perfect complement to your home.

Follow us

Search

hakkımızda

+ - biz

Viapot, tarihin en eski el sanatı olan çömlekçiliği gelişmiş teknoloji ile birleştirip doğa dostu dönüştürülebilir ürünler üretmektedir. Dünyada yaşanan iklim değişikliklerinden dolayı gelecek nesillere ve çevreye olan sorumluluğumuzun arttığı bilinciyle yola koyulan Viapot; doğa dostu, yenilenebilir, sağlıklı ve kaliteli kırmızı toprak ürünler tasarlayarak tüketicilerin ihtiyaçlarının karşılanmasını hedeflemektedir.

+ - teknolojimiz

Viapot, sektördeki 10 yıllık bilgi birikimi ve deneyimiyle Bursa’da 15.000 m2 kapalı alana sahip ileri teknoloji ile donatılmış fabrikasında çevre dostu bilinçli üretim gerçekleştirmektedir. Bursa’da yer alan üretim tesisleri ile sektörde üretim hacmi bakımından lider konumda olup; hammadde, üretim ve pazarlama departmanlarından oluşan tam entegre bir tesise sahiptir. Dünya standartlarında son teknoloji ile donatılan tam otomatik makinelerde ve 1280 derece fırınlarda üretilen ürünleriyle geçmişin izlerine modern dokunuşlar yaparak kalite ve ekonomik açıdan yeni bir standart belirlemektedir.

+ - doğallığımız

Viapot, doğada halihazırda bulunan toprağı estetik bir şekilde tasarlayıp, kaliteli ve sağlıklı ürünler haline getirerek müşterilerinin hizmetine ve beğenisine sunmakta olup; gerek yurt içinde gerekse dünya pazarında ekonomik ve sağlıklı ürünleriyle yer almak için Ar-Ge çalışmalarını sürdürmektedir. Viapot’un belirlediği kalite politikası çerçevesince üretimin tüm kontrol aşamaları ve AR-GE çalışmaları fabrika laboratuvarımızda, migrasyon, koliform, ağır metal ve dayanıklılık testleri ise düzenli aralıklarla bağımsız laboratuvarlarda gerçekleştirilmektedir.

Vizyon ve Misyon

Vizyon

Türkiye ve dünyada çömlek denilince akla ilk gelen marka olmak

Misyon

Tüm dünyada geniş bir öneme sahip çevreci yeşil (ekolojik) üretimi benimseyerek yüksek kalitede doğa dostu ürünler üretmek ve çömlek ürünlerin gündelik hayatta kullanımını bir yaşam tarzına dönüştürerek tüketici ihtiyaçlarını karşılamak

Kalite Belgelerimiz

You don't have permission to register
X