k

If you’d like to try an alternative to classic porcelain, then Tonda is the perfect complement to your home.

Follow us

Search

SIR

Sır seramik, toprak ürünün üzerini tamamen kaplayan ısıl işlem sonunda soğuyarak kimyasal ve fiziksel olarak ürüne bağlanan camsı bir tabakadır. Sır ürünlerimize sadece görsellik değil aynı zamanda hijyenik ve rahat temizlenme özelliği katmaktadır.
Gıdaya uygunluk kullanım seramiklerinde aranacak en temel niteliktir. Bu yüzden ürünlerimizde kullandığımız sır hammaddeleri tamamen gıdaya uygun olarak temin edilmektedir.

Çeşitli laboratuvar ortamlarında aralıklarla yapılan testlerde ürünlerimizde kurşun ve kadmiyuma rastlanmadığı Türk Gıda Kodeksi değerlendirme limiti ile kanıtlanmıştır.
“Safe For Food Containers” ibaresi sırlı ürünlerimizde geçerlidir.

Sırlarımız, doğada bulunan %100 organik maddelerden üretilip, sağlığa hiçbir zararı bulunmamaktadır.

100

doğallık

100

kalite & güven

100

dayanıklılık

100

estetik & zarif

Kalite ve Gıda Güvenliği

Çömlek sektöründe güvenilir bir marka olmayı amaçlayan Viapot, müşteri memnuniyeti ve gıda güvenliğini esas alan bir yaklaşımla üretimde ve hizmette üstün kaliteyi uygun fiyat politikası ile bütünleştirmektedir.

Sektördeki gelişmeleri yakından takip ederek ürün kalitesi ve gıda güvenliğine uygunluk seviyesini geliştirmekte ve çalışanlarımızın eğitim yoluyla mesleki bilgi ve beceri düzeyini yükseltmekteyiz.

Yasal mevzuata ve müşteri şartlarına uymak ve gerekli kaynağı sağlamak birincil hedeflerimiz arasındadır.

Gıda tehlikelerini ve kritik kontrol noktalarını belirleyerek %100 gıda güvenliği sağlayarak tüm faaliyetlerimizde çevrenin korunmasına katkıda bulunan örnek bir firmayız.

Çalışanlarla başarmayı ilke edinmek, gelişimini destekleyerek çalışanlarımızın yetkinliklerini arttırmak, inisiyatif almalarını sağlamak ve personelimize güvenli bir çalışma ortamı oluşturmaktayız.

Kalite ve Gıda Güvenliği Yönetimi Sistemi şartlarına uygun yönetim sistemimizin etkinliğini ölçüp sürekli iyileştirmeyi taahhüt ederek her yönü ile örnek bir işletme olmak Kalite ve Gıda güvenliği politikamızdır.

Kalite Belgelerimiz

You don't have permission to register
X