k

If you’d like to try an alternative to classic porcelain, then Tonda is the perfect complement to your home.

Newsletter

[contact-form-7 404 "Bulunamadı"]

Follow us

Search

Viapot | Türkiye'nin Lider Toprak Çömlek Üreticisi

Mustafakemalpaşa Belediye Başkanı ViaPot Ziyareti

Mustafakemalpaşa Belediye Başkanı Mehmet Kanar Mustafakemalpaşa  Organize Sanayi Bölgesi’nde faaliyet gösteren VİAPOT Fabrikasını ziyaret etti. Üretim alanını gezen ve fabrika yönetiminden bilgiler alan Kanar, ziyaretle ilgili sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımda: “Tarihin en eski el sanatlarından çömlekçiliği teknoloji ile birleştirip doğa dostu ürünler üreten Viapot Firması’nı ziyaret ettim. Genel Müdür Yardımcısı Zeki Acar’ın eşliğinde toprağın serüvenine şahit olmak heyecan vericiydi. Yerli ve milli ekonomiye katma değer sağlayan firma Genel Müdürü Orhan Eraslan ve Viapot çalışanlarını kutluyorum.” dedi.

VİAPOT HAKKINDA

Viapot, tarihin en eski el sanatı olan çömlekçiliği gelişmiş teknoloji ile birleştirip doğa dostu ürünler üretmektedir.
Viapot, Dünyada yaşanan iklim değişikliklerinden dolayı gelecek nesillere ve çevreye olan sorumluluğumuzun arttığı bilinciyle yola çıkmıştır. Bu amaçla; doğa dostu, yenilenebilir, sağlıklı ve
kaliteli kırmızı toprak ürünler tasarlayarak tüketicilerin ihtiyaçlarının karşılanmasını hedeflemiştir.Bu çevre dostu bilinçli üretim, 15.000 m2 kapalı alana sahip Bursa’da bulunan ileri teknoloji ile donatılmış fabrikamızda gerçekleşmektedir. Viapot, Bursa’da yer alan üretim tesisleri ile sektörde üretim hacmi bakımından lider konumda olup hammadde, üretim ve pazarlama departmanlarından oluşan tam entegre bir tesise sahiptir. Tam otomatik makinelerde ve 1280
derece fırınlarda üretilen ürünleriyle geçmişin izlerine modern dokunuşlar yaparak kalite ve ekonomik açıdan yeni bir standart belirlemektedir.
Bu süreçte, doğada hâlihazırda bulunan toprağı estetik bir şekilde tasarlayıp, kaliteli ve sağlıklı Ürünler haline getirerek müşterilerinin hizmetine ve beğenisine sunmaktadır.
Viapot, gerek yurt içinde gerekse dünya pazarında ekonomik ve sağlıklı ürünleriyle yer almak için ise Ar–Ge çalışmalarını sürdürmektedir.

Haberin orijinali için bu linkte tıklayınız.

Başkan VİAPOT’u Ziyaret Etti

You don't have permission to register
X